מפת מלונות ים המלח

במידה והחלטת לנסוע לחופשה ונופש בים המלח, אין ספק שאחד הדברים החשובים זה לדעת לאן פניך מועדות ולכן, צוות אתר "מלונות ים המלח" החליט להביא לכם את המיקום המדויק של כל מלון ומלון הנמצא בסביבת המקום הנמוך בעולם.הצג מפה גדולה יותר


סביבת ים המלח מהפן הגיאוגרפי

בתי המלון, בתי הארחה והצימרים הנמצאים באזור ים המלח פרוסים בעיקר בחלקו הדרומי והצפוני של האזור, כאשר מלונות ים המלח  נמצאים באזור הנקרא עין בוקק, בחלקו הצפוני של הימה.

דרומה מאזור עין בוקק ניתן למצוא את נווה זוהר שהינו ישוב קטן הנמצא על כביש 90 הפופולארי, ובנסיעה של מספר דקות דרומה יותר ניתן להגיע אל בריכות ים המלח השייכות למפעלי ים המלח.

אין ספק שסביבת ים המלח מהפן הגיאוגרפי נהנית ממזג האוויר נעים במיוחד וזאת בגלל המיקום של האזור בשולי מדבר יהודה בין מדינת ישראל לירדן, וכמובן בגלל גובהו שהינו 424 מטר מתחת לגובה פני הים נכון לשנת 2010.

למי מיועדת מפת בתי המלון בים המלח ?

אין ספק בגלל שרובנו הגדול מכיר ויודע היכן ממוקם ים המלח, אבל…חשוב לזכור שים המלח הוא רק האטרקציה המרכזית בסביבה, כאשר לא כל בתי המלון בים המלח נמצאים על שפת הים.

ישנם בתי מלון בים המלח ובתי הארחה שונים הנמצאים במרחק נסיעה קצר יחסית להים, וכמובן שבתי הארחה ממוקמים במרחק נסיעה, בעיקר בחלקו הצפוני של ים המלח.

אז למי באמת מיועדת מפת מלונות ים המלח אתם בטח רוצים לדעת ?

  • לאלו שנוסעים לחופשה בים המלח לראשונה בחייהם ואינם מכירים את דרכי ההגעה בצורה טובה.
  • לאלו שרוצים לדעת היכן ממוקם בית המלון בו הם הולכים ללון ולהתארח במהלך החופשה באזור.
  • לאלו שרוצים לדעת טוב יותר על האזור במידה והחלטתם לנסוע לטיול באחד הנחלים או האטרקציות הממוקמות בסביבת מלונות ים המלח.
  • וכמובן גם לנהגי הג'יפים שהחליטו לנסוע לטיול שטח בסביבה ורוצים לדעת טוב יותר על המקומות הטובים ביותר לנהיגת שטח.